تماس با ما

تماس با بازرگانی سید

کاربر گرامی لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با خاص باکس بخش پرسش های متداول را مطالعه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

تلفن امور مشتریان :

0834233701

پاسخگویی :

همه روزه غیر از ایام تعطیل از ساعت 9 تا 17:30

در نظر داشته باشید کلیه سفارشات در روز های جمعه و تعطیلات رسمی (مثل عید نوروز) در وبسایت خاص باکس ثبت شده و در اولین روز کاری پس از تعطیلات پردازش و برای شما ارسال خواهد شد.

ایمیل خدمات پس از فروش و پشتیبانی : bazarganiseyed@gmail.com

ایمیل سازمانی خاص باکس :  bazarganiseyed@gmail.com

ایمیل ثبت انتقادات و پیشنهادات : bazarganiseyed@gmail.com

 آدرس پستی

کردستان، بانه، محله پادگان ، خیابان ثبت احوال ، کوچه ثبت احوال ، پلاک 0 ، طبقه همکف

کد پستی: 3840311993

پیگیری سفارش

بازرگانی سید

فروشگاه‌های ترب همگی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان تجارت الکترونیک هستند. این نماد نشان‌دهنده‌ی تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین ادرس فیزیکی و شماره تماس فروشنده است. در صورت مشاهده‌ی تخلف از فروشنده‌های ثبت شده در ترب از طریق فرم «ثبت شکایات» به ما اطلاع دهید.

شکایت از فروشگاه

در صورت اثبات تخلف به ما کمک می‌کند تا فروشگاه خاطی را از ترب حذف کنیم مگر اینکه فروشگاه مسئولیت تخلف خود را به عهده بگیرد و خسارت شما را بازگرداند. علاوه براین می‌توانید در «سامانه ثبت شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیک» و «سامانه ثبت گزارش مردمی» پلیس فتا شکایت خود را ثبت کنید.

اگر نمی‌دانید سفارش شما در چه مرحله‌ای هست، لطفا راهنمایی پیگیری سفارش را مطالعه کنید.

سوال راجع به محصولات

در صورتی که می‌خواهید محصولی را از ترب خرید کنید یا راجع به مشخصات محصول و یا موجود بودن ان سوال دارید، ابتدا اسم محصول خود را در ترب جستجو کنید و سپس با فروشگاه اینترنتی که فروشنده‌ی ان محصول هست تماس بگیرید.

به جهت اینکه تماس‌های زیادی راجع به محصولات به ترب می‌شود مجددا تاکید می‌کنیم که ترب یک فروشگاه اینترنتی نیست و محصولات معرفی شده در این سایت توسط ترب به فروش نمی‌رسد.

خواهشندیم برای اطلاع راجع به محصولات ابتدا نام محصول را در ترب جستجو کنید و سپس با فروشنده ان محصول تماس بگیرید.